TEENUSED

Pakume koristusteenust nii era- kui ka äriklientidele, kes hindavad oma vaba aega ning puhtust enda ümber. Tutvu lähemalt meie teenustega valides enda jaoks sobiv. Lõplik teenus kujuneb välja koristatavatest pindadest, kliendi soovidest ja kokkulepetest. Meie teeninduspiirkonnaks on põhiliselt Tallinn ja Harjumaa.

Hoolduskoristus äripindadele

Oma töökohal on inimestel tihtipeale nii kiire, et puhtus võib jääda kahe silma vahele. Ometi on see tegelikult väga oluline. Koos paneme kokku Teie jaoks sobivaima paketi. Kontorite ja äripindade koristamisel pakume nii ühekordset kui ka regulaarset puhastusteenust.

Kolimiseelne või -järgne koristus

Kõik asjad on juba pakitud ning oled valmis uude kohta sisse kolima, kuid tegemata on üks tegevus - koristus? Kolimiseelne või – järgne koristus annab lisaväärtust igale kasutuses olnud ruumile läbi puhtuse puudutuse ja tagades värske uue alguse.

Ürituste eelne- ja järgne koristus

Ürituste eelselt tuleme puhastame Teie ruumid põhjalikult ja pärast aitame viia ruumid ürituse eelsesse olukorda. Koristusteenus, mis aitab kokku hoida Sinu aega ja energiat, et saaksid keskenduda pidustuste korraldamisele ja nautida üritust, mis ise niigi on mahukas ettevõtmine.

Kodukoristus

Kui Feng Shui enam ei aita ning tolmurullid võtavad võimust, siis tuleme aitame Teil asjad kontrolli alla saada. Kodu koristamisel pakume nii ühekordset kui ka regulaarset puhastusteenust. Kodukoristust soovitame teostada 1-4 korda kuus.

Kodu suurpuhastus

Ajapuuduse ja kiire elutempo tõttu ei jõua me vahel iseendagi eest hoolitseda – rääkimata kodus põrandate pesemisest ja riiulitelt tolmu pühkimisest. Suurpuhastus võib võtta aga hoopis terve päeva… Suurpuhastust soovitame teha vähemalt 2 korda aastas.